KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7843662
nr 784 3662
David Ahlqvist, "Brygghusgaveln i Bringsarve", signerad, ramens innermått: 50x32
Kondition: dukskador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:34:41
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.500 kr